Czapka i szalik damski, modny komplet zimowy, Limda, grafitowy, 56-59 cm
Czapka i szalik damski, modny komplet zimowy, Limda, grafitowy, 56-59 cm
Czapka i szalik damski, modny komplet zimowy, Limda, grafitowy, 56-59 cm
Czapka i szalik damski, modny komplet zimowy, Limda, grafitowy, 56-59 cm

Czapka i szalik damski, modny komplet zimowy, Limda, grafitowy, 56-59 cm

  • Modny komplet kobiecy: czapka i szal. Czapka z wysoko wywiniętym brzegiem. Długi i szeroki szal można efektownie wiązać. Komplet z dodatkiem wełny, jest ciepły, a jednocześnie lekki i przyjemny w dotyku. Otula przyjemnym ciepłem.
kolor

109,90 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena sugerowana:
Możesz kupić za pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt dostępny
Wysyłka
14 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz 94.90 pkt.

Zobacz cały dział: czapki zimowe

 

Symbol
20747
Kod producenta
5900000206233
Parametry produktu
głębokość czapkiWięcej
głębokość czapki mierzona jest wewnątrz od czubka w dół do końca przedniej część na środku (na czole)
26 cm
podszewka
nie
kolorWięcej

Przedmiotem sprzedaży jest kolor z pierwszego zdjęcia. Opis koloru dotyczy kolorów występujących w prezentowanym produkcie, (nie oznacza występowania produktu w różnych wersjach kolorystycznych)

grafitowy
rodzaj
beanie
klasyczna
sezon
zima
komplet
czapka i szalik
tylko komplet
grupa wiekowa i płeć
damska
skład
18% wełna, 75% akryl, 7% poliamid
szalik
długość: 170 cm, szerokość: 29 cm
tagi
czapki damskie
czapki damskie zimowe
czapka zimowa
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Czapka i szalik damski, modny komplet zimowy, Limda, grafitowy, 56-59 cm

5.00Liczba wystawionych opinii: 34
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz 75 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
34
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Super mięciutkie ,az miło nosić.
    2026-01-19
    Bogusława, Warszawa
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Czapka jak na zdjęciu ciepła przyjemna w noszeniu
    2026-01-19
    Halina, Warszawa
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Komplet suuuper😍.Polecam z całego serca.Mieciutki i ciepłya kolor prześliczny. ❤
    2026-01-02
    Katarzyna, Komorniki
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Super komplet
    2025-11-30
    Katarzyna, Koźmin Wielkopolski
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Piękny komplet, kolor żywy bardzo twarzowy Komfirtot w noszeniu bardzo duży 😃
    2025-11-06
    Iwona, Gdańsk
    Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    To mój kolejny zakup. Bardzo dobra jakość. Towar według opisu. Szybka dostawa. Bardzo polecam
    2025-10-14
    Irena, Lubań
    Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Polecam
    2025-03-24
    ANNA, KRAKÓW
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Bardzo ciepła czapka i szalik. Miła w dotyku.
    2025-02-23
    Joanna, Legionowo
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Fajny komplet, milutki i bardzo ciepły. Dla mnie czapka za ciepła więc dostała ja córka,a szalika nie oddam
    2025-01-29
    Dorota, Leżajsk
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Polecam!!! Bardzo fajny zimowy komplet
    2025-01-29
    Anna, Łódź
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Piękny twarzowy kolor.
    2025-01-13
    Izabela, Włoszczowa
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Fajna
    2025-01-04
    Katarzyna, Dobromierz
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Super, polecam
    2025-01-04
    Mikołaj, Tyczyn
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Piękny komplet , super wykonanie; nie gryzie i nie uciska ; wełna bardzo miła w dotyku i noszeniu; jestem bardzo zadowolona z tych dwóch kompletów; serdecznie polecam
    2024-12-17
    Iwona, Radom
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Komplet bardzo gustowny, kupiłam córce na prezent i bardzo jej się spodobał .super pasuje do kilku jej kurtek
    2024-12-17
    Iwona, Radom
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Piękny, mięciutki. Polecam
    2024-12-08
    ALINA, Jawor
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Produkt super.Blyskawiczna obsluga.Polecam
    2024-12-03
    Ewa, Chełst
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Bardzo ładny kolor ,produkt miły w dotyku ,pasuje idealnie ,zamówię sobie jeszcze inny kolor .Polecam
    2024-10-21
    Danuta, Katowice
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Kolor piękny identyczny jak na zdjęciu. Zestaw miły w dotyku nie gryzie polecam.
    2024-10-07
    Anna, Kielce
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Super. Polecam
    2024-02-15
    Bozena, Łaziska Górne
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Czapka i szalik są bardzo ładne. Kolor taki jak na zdjęciu.
    2024-01-25
    Jolanta, Stargard
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Polecam zgodny z opisem a najważniejsze że ciepły
    2024-01-17
    Renata, Łabiszyn
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Super zestaw,cieplutki i milutki w dotyku polecam serdecznie ☺️
    2024-01-17
    Renata, Łabiszyn
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Cieplutki, miły i ciepły komplet
    2024-01-15
    Ewa, Gołuchów
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Super zakup, ciepły, piękny kolor i wełny 50%.Expressowa przesyłka!!!
    2024-01-12
    Lucyna, Poznań
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Przepiękny kolor. cieplutki zestaw. Polecam bardzo.
    2023-12-28
    Monika, Józefosław
    Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Super zestaw
    2023-12-28
    Iwona, Szczytno
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Piękny zestaw.
    2023-12-20
    Paulina, Bytoń
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Bardzo ładny i miły w dotyku komplet. Mam nadzieję że się spodoba i będzie trafionym prezentem świątecznym. Kolor bardzo twarzowy
    2023-12-17
    Renata, Jaworzno
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Super komplet, miękka w dotyku włóczka. Szybka wysyłka i dostawa. Polecam.
    2023-12-17
    Zdzisława, Dąbrowa Górnicza
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Miłe super wykonanie kolor zgodny z zamówieniem komplet ciepły i miękki
    2023-12-12
    Ewa, Warszawa
    Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Bez zarzutu piękny zestaw
    2023-12-02
    Maria, Kraków
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Bardzo ładny,wygodny i milutki w użyciu komplecik
    2023-11-28
    Agnieszka, Kozienice
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Komplet piękny. Materiał miękki i miły w dotyku. Po praniu nic się nie stało. Ciepły komplecik. Super.
    2023-10-31
    Marzena, Podebłocie
    Czy opinia była pomocna? Tak 9 Nie 1
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
5 / 5.0 21315 opinii
pixel